Izba Przyjęć

Home / Izba Przyjęć

Izba Przyjęć

W Szpitalnej Izbie Przyjęć przyjmowani są pacjenci kierowani do hospitalizacji w trybie planowym oraz zgłaszający się w trybie nagłym ze skierowaniem od lekarza POZ.

Izba przyjęć czynna jest w godzinach 07:00 – 14:00

Wejście do Izby Przyjęć – przez wejście główne do szpitala, poziom 0

Telefon kontaktowy: 95 755 9556


 

Ratownictwo medyczne

W Szpitalu Powiatowym w Sulęcinie – od strony ul Szpitalnej – zlokalizowana jest jednostka ratownictwa medycznego – Pogotowie Ratunkowe.

  • ZRM podstawowy „P” (2 zespoły w Sulęcinie i 1 zespół – Podstacja Krzeszyce) – całodobowo dwóch ratowników – wyjazdy do nagłych zachorowań z bezpośrednim zagrożeniem życia, wypadków drogowych itp.
  • Zespół Transportu Medycznego – całodobowo dwóch ratowników – działa poza systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego, wykonuje wszelkie przewozy sanitarne pacjentów zlecane przez lekarzy szpitala, poradni specjalistycznych czy też lekarzy rodzinnych.

Uwaga! Wezwania ZRM powinny dotyczyć pacjentów z nagłym istotnym zagrożeniem zdrowia i życia. Każde wezwanie karetki powoduje, że jest ona przez pewien czas niedostępna dla innego chorego, może bardziej i szybciej potrzebującego ratunku. W dni robocze, w godzinach pracy, wizyty domowe wykonują dla swoich pacjentów lekarze rodzinni.


 

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulęcinie świadczy również usługi w zakresie Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej dla dorosłych i dla dzieci (usługi POZ w dni robocze, 18.00-08.00 i całodobowo w weekendy i święta) oraz realizuje transport POZ ze skierowaniem od lekarza rodzinnego (dni robocze, 08.00-18.00).

Telefon kontaktowy: 95 755 9606

Wykaz świadczeniodawców realizujących świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej na terenie województwa lubuskiegoPOBIERZ

Przykład list zakładkowych:

Tutaj wpiszesz treść dla tej zakładki

Tutaj wpiszesz treść dla tej zakładki

Tutaj wpiszesz treść dla tej zakładki